En Çok Satanlar

search

4 BÖLGELİ KONVANSiYONEL YANGIN ALARM SİSTEMİ

₺4.430,90
Vergi dahil
50 Adet

4 BÖLGELİ KONVANSİYONEL YANGIN ALARM SİSTEMİ 

Miktar

Marel Bilişim, çok çeşitli sektörlere bilgi teknolojisi çözümleri ve hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Perakende ve sağlık sektörlerindeki çözümleri ile tanınırlar. İşletmelere müşteri yönetimi, belge yönetimi, iş süreci yönetimi ve daha pek çok alanda yardımcı olan bir yazılım ve hizmet çözümleri sağlayıcısıdırlar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yangın alarm sistemi, bir binadaki yangını algılamak ve insanları uyarmak için birlikte çalışan bir cihaz ağıdır. Duman dedektörleri, ısı dedektörleri, manuel çekme istasyonları, yangın alarm panelleri ve sesli/görsel ihbar cihazlarından oluşabilir. Yangın alarm sisteminin amacı, yangına karşı erken uyarı sağlayarak insanların binayı güvenli bir şekilde tahliye etmesini sağlamaktır.

ELEKS YANGIN ALARM SİSTEMLERİ SETİ Yangın çıkma tehlikesine karşı korunmanız ve güvende olmanız için yangın önleme sistemlerine itibar ediniz. Sertifikasız ürünler almayınız.

PAKET İÇERİĞİ

* 1 ADET KONVANSİYONEL PANEL

* 4 ADET OPTİK DUMAN DEDEKTÖRÜ  

* 1 ADET İHBAR BUTON

* 1 ADET HARİCİ SİREN

* 2 ADET 12v.1.3 AMPER AKÜ

* 100mt YANGIN ALARM KABLOSU

Özel Referanslar

Yorumunuzu yazın

4 BÖLGELİ KONVANSiYONEL YANGIN ALARM SİSTEMİ

4 BÖLGELİ KONVANSİYONEL YANGIN ALARM SİSTEMİ 

Yorumunuzu yazın

8 diğer ürünler aynı kategori:

WhatsApp Destek Hattı