En Çok Satanlar

search

UNV 4 KAMERALI FULL HD GECE GÖRÜŞLÜ KAMERA SİSTEMİ

₺2.891,00
Vergi dahil
100 Adet

4 KAMERALI UNV SİSTEM

Miktar

4 kanallı bir güvenlik kamera sistemi, aynı anda 4 adede kadar farklı kamerayı bağlamanıza ve izlemenize olanak tanır. Full HD çözünürlük (1080p) net ve ayrıntılı görüntüler sağlarken, 2 megapiksel kamera standart tanımlı bir kameradan daha yüksek düzeyde ayrıntı sunar.

Gece görüş özelliği, kameranın düşük ışıklı veya ışıksız ortamlarda net, görünür görüntüler yakalamasını sağlayan kızılötesi (IR) LED ışıklarla donatıldığı anlamına gelir. Bu, etkinliği tamamen karanlıkta bile izlemeyi ve kaydetmeyi mümkün kılarak ek bir güvenlik düzeyi sağlar.

Gece görüşünde en iyi sonuçları elde etmek için, IR yalnızca çok fazla aydınlatabileceğinden, kameraların sokak lambaları veya sundurma lambaları gibi ortam ışığı alabileceği bir yere kurulması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Ayrıca kameralar, farlar gibi doğrudan ışık kaynaklarına maruz kalmayacak şekilde konumlandırılmalıdır, aksi takdirde parlamaya ve görüntünün silinmesine neden olabilir.

Genel olarak, Full HD 2 megapiksel çözünürlüğe ve gece görüş özelliklerine sahip 4 kanallı bir güvenlik kamera sistemi, yüksek kaliteli ve ayrıntılı görüntülerin yanı sıra düşük ışıklı ortamlardaki etkinlikleri izleme yeteneği sağlayabilir ve bu da onu izleme için mükemmel bir seçim haline getirir. ve evinizin veya işinizin güvenliğini sağlamak.

PAKET İÇERİĞİ

* 4 Adet UNV Full HD KAMERA

* 1 Adet 4 Kanal Kayıt Cihazı 

* 1 Adet 320 GB HDD 

* 1 Adet 100 Metre 0,22 Kablo 

* 1 Adet 12V 5A Kamera Adaptörü

* 8 Adet Tayvan BNC 

* 4 Adet Yağmura Dayanıklı DC Power Jack

QR KOD İLE MOBİL UYGULAMAYA KURULUM YAPARAK 7/24 İZLEYEBİLİRSİNİZ.

BİNA, ARSA, DEPO VE LOJİSTİK, İŞYERİ, EĞİTİM ALANLARI İÇİN KULLANILABİLİR SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER 2 YIL RESMİ GARANTİSİ ALTINDADIR,

.

Özel Referanslar

Yorumunuzu yazın

UNV 4 KAMERALI FULL HD GECE GÖRÜŞLÜ KAMERA SİSTEMİ

4 KAMERALI UNV SİSTEM

Yorumunuzu yazın

16 diğer ürünler aynı kategori:

WhatsApp Destek Hattı