Marel Bilişim, çok çeşitli sektörlere bilgi teknolojisi çözümleri ve hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Perakende ve sağlık sektörlerindeki çözümleri ile tanınırlar. İşletmelere müşteri yönetimi, belge yönetimi, iş süreci yönetimi ve daha pek çok alanda yardımcı olan bir yazılım ve hizmet çözümleri sağlayıcısıdırlar.

Marel Bilişim, güvenlik kamerası.yangın sistemleri . alarm sistemleri sektörlerine gelişmiş ekipman, sistem ve hizmetler sunan dünyanın önde gelen sağlayıcısı Marel Group'un bir üyesidir. Deneyimli ekibi ve geniş çözüm yelpazesi ile Türkiye'deki işletmelerin en son teknolojilerden yararlanarak etkinliklerini, üretkenliklerini ve rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Marel Bilişim tarafından sağlanan çözümlerden bazıları şunlardır:

İş Zekası ve Analitik: İşletmelere gerçek zamanlı veriler ve içgörüler sağlayarak daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur

Doküman Yönetim Sistemleri: İşletmelerin dokümanlarını dijital olarak yönetmelerini ve saklamalarını sağlayarak fiziksel depolama ihtiyacını azaltır ve doküman bazlı süreçlerin verimliliğini arttırır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi: İşletmelerin satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri dahil olmak üzere müşterilerle olan etkileşimlerini yönetmelerine yardımcı olur.

İş Süreçleri Yönetimi: Faturalama, envanter yönetimi ve daha fazlası gibi çeşitli iş süreçlerini otomatikleştirir ve kolaylaştırır

Marel Bilişim ayrıca danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli BT hizmetleri sunmaktadır. İşletmelerin BT ihtiyaçlarını belirlemelerine, çözümler tasarlamalarına ve uygulamalarına ve sürekli destek sağlamalarına yardımcı olabilecek deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptirler.

Genel olarak Marel Bilişim, Türkiye'deki işletmelerin etkinliklerini, üretkenliklerini ve rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmak için geniş bir BT çözümleri ve hizmetleri yelpazesi sunan saygın bir şirkettir.

  • Ahd güvenlik teknolojileri olarak %100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde a kalite, yeni nesil ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.
  • Teknik yardım desteği için mesai saatleri içinde bize ulaşabilirsiniz.
  • Ürünlerimiz %100 yerli sermaye üretimidir.
  • Ürünlerimiz tse, ce, ıso 9001, fc, rohs sertifikalarına sahiptir.
  • Firmamız şişli perpa’da yer almaktadır.
  • Ürünlerimizin perakende ve toptan satışı vardır.
  • Ülke genelinde bayilikler verilecektir. Sınırlı sayıda stok, bu kalite başka yerde yok.

WhatsApp Destek Hattı