Aksesuarlar

Aksesuarlar

Aktif filtreler

5GHz 300Mbps 23dBi Dış...
  • Yeni

Ana Sayfa

5GHz 300Mbps 23dBi Dış Mekan Access Point

₺1.139,88

CPE610\'u güçlü rüzgarlarda bile dengede tutar Hava koşullarından etkilenmeyen dayanıklı IP65 kaplayıcı ile 15 kV ESD ve 6 kV yıldırım koruması, her türlü hava koşullarına uygunluk sağlar TP-Link Pharos MAXtream TDMA teknolojisi veri hacmini, kapasite ve gecikme performansını iyileştirir yöneticiler için ücretsiz merkezi bir yönetim sistemi sunar AP / İstemci / Yineleyici / AP Yönlendirici / AP İstemci Yönlendirici (WISP) çalışma modları Pasif PoE, esnek devreye alma ve kolay kuruluma olanak tanır.

Aktif PoE Enjektör Kablo
  • Yeni

Aksesuarlar

Aktif PoE Enjektör Kablo

₺122,72

Aktif PoE Enjektör Kablo PoE Splitter PoE Power Receiver IEEE 802.3af Standard POE DC48-57V Giriş - 12V 1A Çıkış  Güç tüketimi ? 13W, Aktif ürün Aktif PoE Enjektör Kablo - Siyah IP Kamera ve diğer IP üzerinden çalışan sistemlerde kullanılmaya uygun, Elektrik ve Data bağlantısını RJ45 kablo üzerinden taşımak ve ayırmak  için kullanılan bölücü-ayırıcıdır.

Pasif POE Kablo POE Enjektör
  • Yeni

Aksesuarlar

Pasif POE Kablo POE Enjektör

₺54,28

IP KAMERALAR İÇİN Pasif POE Kablo POE Enjektör Beyaz P Kamera ve diğer IP üzerinden çalışan sistemlerde kullanılmaya uygun, Elektrik ve Data bağlantısını RJ45 kablo üzerinden taşımak için kullanılan bölücü-ayırıcı bir settir. 1 ÇİFT FİYATIDIR.. PASİF POE ENJEKTÖR

WhatsApp Destek Hattı